» تاثیر نیمکت ها بر زیبایی شهر

راهنمای خرید نیمکت شهری و پارکی

یکی از مبلمان و تجهیزات شهری، نیمکت پارکییا صندلی پارکی است. نیمکت پارک را در بسیاری از مکان های عمومی از جمله کنار برخی خیابان ها که عبور و مرور اتومبیل امکان پذیر نمی باشد و در پارک ها قرار داده می شود.تجهیزات بسیاری هستند که می توانند محیط پیرامون ما را زیباتر ساخته و به محبوبیت آن بیافزایند. با خرید نیمکت شهری و پارکی محیط را زیبا و کاربردی سازید. خرید نیمکت پارک بیشتر از دیگر انواع نیمکت است.

انواع نیمکت پارکی

در بررسی انواع نیمکت پارکی باید در نظر گرفت که نیمکت پارک ها بر اساس نوع طراحی شان و جنس شان دارای انواع مختلفی هستند. ابعاد نیمکت پارک ها می تواند متفاوت با یکدیگر باشند. بر اساس طراحی نیمکت، جنس آن و متناسب با فضایی که در آن قرار می گیرند می تواند متفاوت طراحی شوند. نیمکت شهری در دسته مبلمان و تجهیزات شهری است و می تواند تاثیر بسیاری در زیبایی شهر داشته باشد از نیمکت پارک یا صندلی پارک بسیار استفاده می شود. می توان گفت علاوه بر مناطق عمومی مانند پارک و خیابان هایی که عبور و مرور در آن وجود ندارد از صندلی پارکی به این دلیل که به عنوان نیمکت حیاط نیز نام برده می شود در حیاط های بزرگ مکان های شخصی می توان استفاده کرد. یکی از انواع پر استفاده صندلی پارکی، نیمکت فرفورژه است. از انواع نیمکت می توان به نیمکت فلزی ، نیمکت بتنی و…اشارهکرد،انواعنیمکت به جهت نوع کاربری که دارند در ویلا ها و باغ ها نیز مورد استفاده قرار می گیرند و به همین جهت به آن، نیمکت باغ یا نیمکت ویلا هم می گویند که در ایمن ترافیک به عنوان نیمکت شهری ارائه می شود.

اهمیت زیبا سازی شهر

 زیبا سازی فضای شهری و امکان کاربردی ساختن آن برای تمامی شهروندان به میزان رضایت ساکنین افزوده و موجب پویایی آن می گردد. طراحی لوازم و تجهیزاتی که بتوانند فضایی را برای استراحت مردم ایجاد کنند و تبدیل به اقامت گاهی برای دور هم ماندن آنان گردد از جمله مهم ترین وظایف شهرداری ها می باشند. هویت شهری، جذب گردشگر، ایجاد مکان هایی برای استراحت و تجدید روحیه جوانان و کهنسالان و بانوان از مهم ترین دلایلی هستند که بر اهمیت زیباسازی شهر می افزایند. مبلمان شهری و خرید نیمکت شهری و پارکی تامین کننده این بخش از نیاز های شهر و شهروند می باشند. آشنایی با بهترین مبلمان که تناسب با ویژگی های آناتومی داشته باشد، چهره شهر را زیبا کند، مقاوم باشد و قابلیت استفاده همگانی را داشته باشد از جمله موضوعاتی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

کلام آخر

با بررسی فروشگاه اینترنتی ایمن ترافیک کالا می توانید در آن انواع نیمکت های بتنی، سیمانی، چوبی، فلزی و ... را مشاهده نمایید. این شرکت علاوه بر تولید محصولات و فروش بی واسطه آن، محصولات خود را گارانتی می کند. آخرین مطالب این وبلاگآموزش آشپزی سبزینهآموزش آشپزی سبزینهطرز تهیه جدیدترین دسر ها ، غذاهای ایرانی و خارجی
ساخت وبلاگساخت وبلاگساخت وبلاگ رایگان
راز اعداد جفتراز اعداد جفتراز اعداد رند ، اعداد فرشتگان
استخدام نویسنده آنلایناستخدام نویسنده آنلایناستخدام نویسنده غیر حضوری  ساخت وبلاگ