» معرفی دستکش ضد برش استاد کار

دستکش ضد برش استادکار

دستکش ایمنی انواع بسیار متنوع و مختلفی دارد. از جمله دستکش های ایمنی پرکاربرد می توان به دستکش ضد برش استادکار اشاره کرد. این نوع دستکش برای استفاده افرادی طراحی شده است که همواره با ابزارالات تیز و برنده، سر و کار دارند و دست های ایشان در معرض خطر بریدگی هستند. در بازار انواع مختلفی از دستکش ضد برش وجود دارند که هر کدام از سطح کیفی متفاوتی برخوردار بوده و کارایی خاص خود را دارند. بنابراین بهتر است با توجه به شرایط و خطرات شغلی، بهترین و مناسب ترین نوع آن را انتخاب کنید. با توجه به تنوع دستکش های ضد برش موجود و تفاوت آنها با یکدیگر، اختلاف قیمت نیز بین آنها وجود دارد.

ویژگی های بارز دستکش ضد برش استادکار

 دستکش ضد برش استادکار، از نخ پلی استر با تراکم بالا ساخته می شود. استفاده از نخ مرغوب و درجه یک، علت اصلی کیفیت بالای آن می باشد. از سوی دیگر سبب سبک و راحت بودن و همچنین انعطاف پذیری مطلوب دستکش و در نهایت، آزادی عمل دست فرد نیز می شود.قسمت کف دست و انگشتان با یک لایه لاتکس پوشیده شده است. ضخامت لاتکس و کیفیت آن بر میزان مقاومت دستکش بسیار موثر است. در برابر سایش و پارگی بسیار مقاوم هستند. دستکش کار استادکار،دارای مچ کشی است که مانع خارج شدن آن از دست در حین کار کردن می شود. در رنگ های مختلف تولید شده و در بسته بندی های استاندارد به مشتریان عرضه می گردد. قیمت دستکش ضد برش استادکار با توجه به ویژگی های ذکر شده تعیین می شود.

ایمن ترافیک کالا که عرضه کننده انواع تجهیزات ایمنی مختلف است، انواع دستکش ایمنی با کیفیت را در لیست فروش خود گنجانده است. شما می توانید دستکش ضد برش استاد کار را از این فروشگاه اینترنتی با قیمت مناسب خریداری نمایید.


آخرین مطالب این وبلاگساخت وبلاگساخت وبلاگساخت وبلاگ رایگان
تعمیر پکیج در شیرازتعمیر پکیج در شیرازتعمیر برد پکیج در شیراز
آموزش آشپزی سبزینهآموزش آشپزی سبزینهطرز تهیه جدیدترین دسر ها ، غذاهای ایرانی و خارجی
ثبت آگهی رایگان ثبت آگهی رایگان درج آگهی ویژه در بالون آگهی  ساخت وبلاگ