» ویژگی های چند مدل عینک ایمنی

تضمین سلامتی چشم با عینک ایمنی کار

رعایت نکات ایمنی و محافظت از سلامتی خود، در تمام لحظات زندگی ضروری است و بهتر است به آن توجه زیادی شود. حال اگر در یک محیط کاری و شرایط سخت کار می‌کنیم، این محافظت از سلامتی و دقت باید افزایش یابد تا بدون هیچ گونه خطر و آسیبی به خود، کار را به اتمام برسانیم. خوشبختانه لوازم ایمنی، به خصوص عینک ایمنی کار بسیار متنوع همراه با امکانات خیلی زیاد وارد بازار شده که به راحتی می‌توان با کمک آنها از اعضای بدن در برابر مواد شیمیایی، مصالح و سایر خطرات احتمالی جلوگیری کرد. قیمت عینک ایمنی هم برای شما مهم است و میخواهید عینکی مناسب با قیمت مناسب خریداری کنید پس با ماهمراه باشید.

فرم محافظ کار عینک ایمنی

یکی از مزیت های استفاده از عینک کار؛ فِرِم محافظ آن است که از نایلون عالی طراحی و ساخته شده که مانع ورود ذرات گرد و غبار، فلز، چوب و براده آن، مواد شیمیایی، اشعه ماوراءبنفش و سایر مواد مضر و خطرناک به چشم افراد می‌شود. پس فراموش نکنید که با کمک این عینک های ایمنی کار می‌توانید بدون هیچ استرسی به کار خود ادامه دهید.

حال به معرفی چند نوع عینک ایمنی می پردازیم.

انواع عینک ایمنی

·        عینک ایمنی مخصوص جوشکاری

·        عینک ایمنی سنگ زنی و برشکاری

·        عینک ایمنی گاگل

·        عینک ایمنی آزمایشگاهی

ویژگی های عینک جوشکاری

جوشکاری یکی از کارهایی است که بدون استفاده از عینک ایمنی ، به چشم آسیب خیلی زیادی وارد می‌شود و گاهی صدمات جبران ناپذیری برای کارگران به وجود می‌آورد. در جوشکاری علاوه بر محافظت دهان، پوشیدن لباس کار و ماسک، استفاده از عینک ایمنی هم ضروری است که بهتر است به آن توجه ویژه ای شود. البته عینک جوشکاری از دو دسته شفاف و سفید تشکیل شده که ویژگی های آن را به صورت تخصصی در ادامه برای شما بررسی خواهیم کرد.

عینک جوشکاری شفاف

فواید استفاده از عینک جوشکاری شفاف این است که از بدنه پلی کربنات تشکیل شده که به دلیل مقاومت شیمیایی و همین‌طور مکانیکی بالایی که دارد؛ از چشم در برابر ذرات آزار دهنده گرد و غبار و سایر مواد خطرناک محافظت می‌کند. یکی دیگر از نکات حائز اهمیت عینک جوشکاری شفاف؛ مقاومت خیلی زیاد آن در مقابل اشعه 400uv است.

یک ویژگی جالبِ دیگر!

عینک ایمنی جوشکاری از نوع شفاف قابلیت این را هم دارد که بر روی عینک طبی استفاده شود و به دید بهتر افراد کمک زیادی کند.

عینک جوشکاری سفید

این نوع عینک جوشکاری هم، از یک مواد بی رنگ، اما مقاومت بالا که احتمالا برای شما نامی آشناست؛ پلی کربنات ساخته شده که به درستی می‌تواند از چشم های شما که در حال جوشکاری هستید، محافظت کند. علاوه بر این، این نوع عینک می‌تواند مانع ورود ذرات گرد و غبار، اشعه های خطرناک به چشم شود. این را هم فراموش نکنید که عینک جوشکاری سفید ، بسیار سبک و قابل حمل در هر مکان طراحی و تولید شده است.

ویژگی های عینک سنگ زنی

لنزهای ضد خش و شفاف عینک سنگ زنی برشکاری ، اغلب از پلی کربنات ساخته شده. یکی از دلایلی که این عینک کار را از متمایز کرده، مقاومت حرارتی، سختی و شفافیت این ماده پلیمری است که به همین دلیل در شیشه های عینک های ایمنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر این موارد گفته شده، مقاومت حرارتی زیاد عینک برشکاری ، موجب می‌شود تا کاملاً اشعه های خطرناک ماوراء بنفش را جذب کند تا هیچ گونه آسیبی به چشم ها وارد نشود.

راه حلی برای دسته های آسیب پذیر عینک ایمنی کار

بسیار واضح است که یکی از اعضای آسیب پذیر در عینک های ایمنی کار ، دسته های آن هستند که به راحتی در حین کار ممکن است به هر دلیلی شکسته شود. یکی دیگر از دلایلی که استفاده از عینک ایمنی سنگ زنی را ضروری کرده؛ وجود رشته مفتول هایی است که جهت افزایش مقاومت بالا در داخل دسته های عینک قرار داده می‌شود.

ایمن ترافیک کالا تولید کننده انواع تجهیزات ایمنی این آمادگی را دارد که در صورت تماس شما با شماره های داخل سایت مشاوره کاملی درباره قیمت عینک کار، نحوه انتخاب بهترین عینک ایمنی دریافت نمایید. عینک کار نیز مانند دیگر تجهیزات ایمنی شخصی تنوع بسیار زیادی دارد. بدیهی است که هر یک از آنها برای محیط کار خاص و برای شرایط کاری خاص طراحی شده اند. نحوه انتخاب و خرید عینک کار کار پیچیده ای به نظر نمی رسد اما تنوع بالای محصولات انتخاب را سخت خواهد کرد. ایمن ترافیک کالا به عنوان تولید کننده عینک ایمنی خرید آنلاین محصولات را برای مشتریان خود فراهم آورده است.


آخرین مطالب این وبلاگاستخدام نویسنده آنلایناستخدام نویسنده آنلایناستخدام نویسنده غیر حضوری
ثبت آگهی رایگان ثبت آگهی رایگان درج آگهی ویژه در بالون آگهی
تعمیر پکیج در شیرازتعمیر پکیج در شیرازتعمیر برد پکیج در شیراز
راز اعداد جفتراز اعداد جفتراز اعداد رند ، اعداد فرشتگان  ساخت وبلاگ