» قرارداد های تعیین رنگ چراغ گردان پلیس

انتخاب رنگ استاندارد برای هر چراغ

در صورتی که خرید چراغ گردان پلیس به منظور استفاده در خودروهای سازمانی باشد قوانین سازمان مورد نظر تعیین کننده نوع چراغ و رنگ آن است. بطور مثال از چراغ های زرد رنگ برای یگان های امداد خودرو و یگان های کوهستان استفاده می‌شود. استفاده از رنگ آبی و قرمز برای ارگان‌های مرتبط به نیروی انتظامی بوده و استفاده از چراغ‌ های تک رنگ قرمز برای نصب بر روی خودرهای امدادی نظیر آتش نشانی و آمبولانس ها رایج می‌باشد. بنابراین انتخاب رنگ استاندارد چراغ پلیسی و انواع آن بنا به نوع کاربرد چراغ پلیس تعیین می‌گردد.افرادی که از چراغ پلیس برای خودروهای خود استفاده می‌کنند به دو دسته تقسیم می‌شوند. دسته اول افرادی هستند که از چراغ ها برای خودرو شخصی استفاده می‌کنند و دسته دوم افرادی هستند که از آن‌ها برای خودروهای سازمانی استفاده می‌کنند. کسانی که از چراغ ها برای خودرو های شخصی استفاده می‌کنند بیشتر از چراغ هایی استقبال می‌کنند که هم رنگ آن به شکلی باشدکه برای نیرو های انتظامی اختلال ایجاد نکند و تا حدودی به زیبایی نیز کمک کند.

کسانی که از چراغ های پلیسی برای خودروهای شخصی استفاده می‌کنند بیشتر به دنبال جنبه تزیینی و زیبایی آن هستند، بنابراین به این افراد توصیه می‌گردد که خرید فلاشر پلیسی یا خرید چراغ ال ای دی پلیسی را در اولویت خود قرار دهند و از رنگ های استاندارد و قانونی مجاز استفاده کنند که سبب ایجاد اختلال در کار نیروهای انتظامی نشوند. البته که حتما باید از قبل مجوز لازم برای نصب چراغ گردان روی اتومبیل را داشته باشند.

رنگ‌های چراغ پلیس برای خودرو های سازمانی به شرح زیر می‌باشد:

استفاده از رنگ زرد برای یگان‌های امداد خودرو و یگان‌های کوهستان.

استفاده از رنگ آبی و قرمز برای ارگان‌های مرتبط به نیروی راهنمایی رانندگی.

استفاده از چراغ‌ های تک رنگ قرمز برای نیرو های امدادی اعم از آتش نشانی و آمبولانس‌ها

انتخاب شدت نور مناسب

با توجه به استانداردها شدت نور باید 50 لوکس باشد.زیرا شدت بیشتر نور باعث ایجاد مشکل برای خودروهای دیگر و عابر پیاده خواهد شد. بنابراین محاسبه دقیق شدت نور اهمیت ویژه‌ای دارد.و قبل از خرید چراغ پلیسی باید به آن توجه کرد. خوشبختانه خرید چراغ پلیسی برای خودروهای سازمانی به شکلی است.که شدت نور از پیش تعیین شده و نیازی به محاسبه دقیق آن نیست. اما خرید چراغ پلیسی برای خودروهای شخصی قدری پیچیده‌تر خواهد بود. چون باید شدت نور را به شکل استاندارد از پیش تعیین کرد.

در این مقاله به معرفی چراغ پلیسی و انواع آن پرداختیم.و ویژگی‌های آن را مورد بررسی قرار دادیم. همچنین ویژگی‌ها و اطلاعاتی را که قبل از خرید باید به آن توجه کرد را مطرح کردیم. همان طور که در ابتدای مطلب به آن اشاره شد.استفاده از چراغ های پلیسی برای خودرو‌های شخصی ایرادی ندارد.ولی قبل از خرید باید مجوزهای لازم را در این باره دریافت کرد.و به ویژگی‌هایی اعم از شدت و رنگ نور و یا اندازه چراغ ها توجه کرد.

چراغ گردان پلیس و امداد روی انواع خودرو امداد و پلیس نصب شده و هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. رنگ چراغ گردان در هر خودرو متفاوت بوده و طبق استانداردها انتخاب می شود. در ضمن تکی و یا دوتایی بودن، گردان و یا ثابت بودن چراغ ها نیز با هم متفاوت هستند. اما مهمترین آیتمی که در قیمت چراغ گردان تاثیر مستقیم دارد استفاده از چراغ ال ای دی و یا لامپ ساده است. قیمت خرید چراغ گردان ال ای دی نسبتا بیشتر است اما ماندگاری این مدل بیشتر از انواع ساده آن می باشد.

برای خرید چراغ گردان پلیس می توانید به سایت ایمن ترافیک کالا مراجعه نموده و کالای مورد نیاز خود را سفارش دهید و برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های داخل سایت تماس حاصل نمایید.آخرین مطالب این وبلاگاستخدام نویسنده آنلایناستخدام نویسنده آنلایناستخدام نویسنده غیر حضوری
ساخت وبلاگساخت وبلاگساخت وبلاگ رایگان
راز اعداد جفتراز اعداد جفتراز اعداد رند ، اعداد فرشتگان
آموزش آشپزی سبزینهآموزش آشپزی سبزینهطرز تهیه جدیدترین دسر ها ، غذاهای ایرانی و خارجی  ساخت وبلاگ