» آشنایی با ویژگی های کلاه ایمنی مهندسی

کلاه ایمنی مهندسی

کلاه ایمنی مهندسی، یکی از گزینه های مناسب برای حفظ ایمنی سر مهندسان و کارگران می باشد. تولید کننده های این محصول در ساخت آن، از استانداردهای جهانی تبعیت می کنند تا کلاهی با درصد ایمنی بالا به بازار ارائه نمایند. از آن جایی که این نوع کلاه کار، با استفاده از پلی اتیلن فشرده ساخته شده است، از مقاومت بالایی برخوردار می باشد. به همین دلیل نیز می تواند سر مهندسین و کاربران دیگر را به هنگام سقوط اشیا، به خوبی محافظت کند. البته در ساخت برخی مدل های این کلاه، از پلیمرهای مخصوصی نیز بهره گرفته می شود. کلاه های ساخته شده با این پلیمرها، دارای استحکام و مقاومت بالاتری نسبت به انواع دیگر است. با توجه به این گفته، می توان دریافت که قیمت کلاه کار مهندسی، بر اساس متریال به کار رفته در ساخت آن، تعیین می شود.

سطح صیقل خورده ای که کلاه ایمنی مهندسی دارد، از شدت ضربات وارد شده می کاهد. چنانچه برای تهیه کلاه کار مهندسی به بازار تجهیزات ایمنی مراجعه کنید، می توانید آن را در رنگ بندی ها و در سایزهای متنوعی مشاهده نمایید. طبق استانداردهای ساخت کلاه ایمنی، این نوع کلاه کار، وزنی در حدود 400 گرم دارد. با این وزن سبک، گردن و سر کاربران به هیچ عنوان اذیت نخواهد شد. در قسمت بالایی این محصول، دریچه هوا تعبیه شده است. وجود این ویژگی سبب می شود تا سر مهندسان هنگام کار، عرق سوز نشود. خرید کلاه ایمنی مهندسی برای افرادی که در مشاغلی چون مهندسی، مکانیکی، کارهای مخابراتی و ساختمانی فعالیت دارند، توصیه می شود.

ایمن ترافیک کالا به عنوان تولید و عرضه کننده انواع تجهیزات ایمنی، کلاه ایمنی مهندسی را با قیمت بسیار مناسب و در رنگ بندیها و سایزهای مختلفی به فروش می رساند. با استفاده از مشاوره های ارزشمندی که کارشناسان این فروشگاه اینترنتی در اختیار شما قرار می دهند، می توانید خریدی مناسب و به صرفه داشته باشید. 


آخرین مطالب این وبلاگثبت آگهی رایگان ثبت آگهی رایگان درج آگهی ویژه در بالون آگهی
آموزش آشپزی سبزینهآموزش آشپزی سبزینهطرز تهیه جدیدترین دسر ها ، غذاهای ایرانی و خارجی
ساخت وبلاگساخت وبلاگساخت وبلاگ رایگان
استخدام نویسنده آنلایناستخدام نویسنده آنلایناستخدام نویسنده غیر حضوری  ساخت وبلاگ