» مناسب ترین دستکش ایمنی برای کار

دستکش ایمنی استادکار

دستکش ایمنی استاد کار با استفاده از مواد اولیه بسیار با کیفیت و مرغوبی تولید شده است. این محصول در مقایسه با انواع خارجی علی الخصوص نمونه های چینی از استحکام و مقاومت قابل قبولی برخوردار می باشد. انواع دستکش ضد برش استاد کار که دارای روکشی تماماً نیتریلی است، دست کارگران را به هنگام کار با اشیای تیز محافظت کرده و مانع از وارد شدن آسیب فیزیکی یا مکانیکی به آن می شود. دستکش کف مواد استاد کار یکی از دستکش های ایمنی پر کاربرد است که می توان از آن در صنایع مختلف استفاده کرد. با توجه به استفاده از نخ پلی استر مرغوب با تراکم بالا در ساخت این محصول، به هنگام کار از ایمن بودن دست مطمئن خواهید بود. دستکش ایمنی استاد کار با توجه به قابلیت هایی که دارد، دارای قیمت مناسبی نسبت به برخی از انواع دیگر دستکش کار می باشد.

در دستکش ایمنی استاد کار یک لایه روکش لاتکس طبیعی در قسمت کف و سر انگشتان کار شده است.وجود لاتکس در این قسمت از دستکش از تاثیر عوامل خطرناک بر دست کاسته و قابلیت انعطاف پذیری آن را حفظ می کند. استفاده از لاتکس در این محصول بر قیمت دستکش استاد کار کف مواد تاثیر دارد و موجب افزایش قیمت آن می شود.شما می توانید از این نوع دستکش، در موارد مختلفی استفاده کنید و دستان خود را در برابر خطرات احتمالی محافظت نمایید. طراحی بر اساس آناتومی دست، مقاومت در برابر سایش و پارگی و ساخت آن با استفاده از مواد غیر حساسیت زا، این امکان را به وجود آورده تا کاربران بتوانند آن را در کارهای صنعتی سبک مورد استفاده قرار دهند. از این محصول می توان در مشاغلی همچون خدماتشهری،انبارداری، کشاورزی،باغبانی،صنایعالکتریکیو… استفاده کرد.

ایمن ترافیک کالا به عنوان عرضه کننده انواع تجهیزات ایمنی، انواع دستکش استاد کار را با قیمت مناسب به خریداران ارائه می کند.


آخرین مطالب این وبلاگتعمیر پکیج در شیرازتعمیر پکیج در شیرازتعمیر برد پکیج در شیراز
ثبت آگهی رایگان ثبت آگهی رایگان درج آگهی ویژه در بالون آگهی
ساخت وبلاگساخت وبلاگساخت وبلاگ رایگان
استخدام نویسنده آنلایناستخدام نویسنده آنلایناستخدام نویسنده غیر حضوری  ساخت وبلاگ