مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» جداکننده های ترافیکی

جدا کننده های ترافیکی و بشکه ترافیکی

استفاده از تجهیزات ترافیکی می تواند در کنترل عبور و مرور خودروها و کاهش آسیب ها و تصادفات احتمالی نقش به سزایی داشته باشد، انواع آینه محدب ترافیکی، انواع بشکه ترافیکی و نیوجرسی، رنگ و برچسب ترافیکی با ساختار های متنوع گِرم و یک جزیی و چند جزیی در همین راستا عرضه شده است. استفاده از جدا کننده های ترافیکی در سطح شهرها و خیابان های شهری به عنوان تجهیزات مورد نیاز و اصولی برای کنترل ترافیک می باشد. به طور مثال استفاده از انواع بشکه پلاستیکی و نیو جرسی با داشتن مقاومت لازم و مرغوبیت بالا به عنوان تجهیزات کنترل ترافیک و ایجاد ایمنی کاربرد بسیار زیادی داشته و به ایجاد نظم و قوانین لازم در خیابان ها و شهرها کمک می نماید.

موانع پلاستیکی ترافیکی

ایجاد نظم و برقراری آن در سطح شهر و خارج از آن از اهمیت بسیاری برخوردار است. بسیاری از حوادث و تصادفات دلخراش در اثر عدم دسترسی به تجهیزات ایمنی، بشکه های ترافیکی و علائم راهنمایی و رانندگی اتفاق افتاده است. از این رو توجه به مسائل ایمنی و رعایت مقررات لازم می تواند بسیاری از مشکلات را کاهش دهد. بزرگترین حوادث معمولا درشرایط خطرآفرینی مانند دور برگردان ها، مناطقی که نور کمی دارند و محل های در دست احداث صورت می پذیرند. وجود جدا کننده های ترافیکی استاندارد می تواند از وارد آمدن آسیب های جدی به خودرو و سرنشینان را به حداقل رسانده و بروز خطرات را کاهش دهند. جدا کننده های ترافیکی بر حسب نیاز انواع مختلفی دارند، که در ادامه این مقاله به معرفی هر یک و بر شمردن مزایای استفاده از آن خواهیم پرداخت.

کاربرد بشکه ترافیکی در خیابان

نه تنها برای تفکیک دو خیابان از یکدیگر بلکه میتواند برا جدا سازی خیابان از پیاده رو نیز وسیله بسیار مناسبی محسوب شود. بشکه ایمنی در حفظ امنیت خودروها و هر گونه آسیب رسیدن به آنها نقش بسیار مهمی را ایفا میکند. خودروهای عبوری با مشاهده جداکننده خیابان دیگر به سمت خیابان دیگر منحرف نخواهند شد و حد مشخص شده رانندگی خواهند کرد. بشکه ایمنی برای جداسازی در پارکینگ ها نیز مورد استفاده قرار میگیرد و میتواند به عنوان نوعی نظم دهنده عمل کند. تفاوتی که با بشکه خیابان دارد این است که برای فضاهای باز استفاده یا فضاهای بسته زیرا جنس این جدا کننده ها به حدی محکم هستند که میتوانند دمای بالا و پایین را به راحتی تحمل کنند و دچار افت کیفیت نشوند. بشکه ترافیکی خیابان از قابلیت تعمیر و نگهداری آسان برخوردار هستند و در صورتی که یک بخش از آن دچار مشکل شود میتوان قطعه معیوب را با قطعه نو تعویض نمود. بر روی بشکه های ترافیکی میتوان شبرنگ هایی را به منظور اطلاع رسانی به رانندگان نصب نمود.

این بشکه ها هنگام برخورد کناره‌ی خودرو، به علت زاویه کم لبه های خود به عنوان هدایتگر برگردان عمل می‌کند و موجب کاهش خسارت در تصادفات جاده‌ای می‌شود. این قطعات به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در صورت برخورد خودرو، آسیب کمتری به آن وارد شود و در عین حال، مانع عبور خودرو به مسیر روبه‌رو و تصادف از روبه ‌رو شوند. از دیگر کاربردهای نیوجرسی میتوان به جلوگیری از دور زدن ها و خلاف رانندگان متخلف و جلوگیری از اتفاقات ناگوار و تصادفات، همچنین در بعضی موارد ورود و خروج، هدایت ترافیک و جلوگیری از نور چراغهای روبرو اشاره کرد. نیوجرسی جاده ای برای مسدودسازی معابر یا جاده‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بلوک جداکننده نیوجرسی به عنوان محافظی برای عابران پیاده، محافظی برای کارگران پروژه‌های عمرانی در مقابل اتومبیل‌ها، موانع موقت و موانع امنیتی ضد تروریستی و همچنین به عنوان ابزار سیل‌ بند، هدایت مسیر آب رودخانه ها، ابزار جلوگیری از انتشار آتش در جنگل و چند باند کردن جاده ها هم استفاده می شود.سالانه تعداد بسیاری از هموطنانمان در حوادث جاده ای جان خود را از دست می دهند درصد نسبتا بالایی از این تعداد مرگ و میر مربوط به کیفیت خودرو و عدم رعایت نکات ایمنی می باشد اما تعداد زیادی نیز به علت ایمن نبودن جاده ها و راه ها و همچنین بی کیفیت بودن تجهیزات ترافیکی موجود جان خود را از دست می دهند به عنوان مثال تجهیزات ترافیکی درجه یک و با کیفیت ، یک تابلو با شبرنگ با بازتابش بالا و استاندارد می تواند راننده را از وجود یک پیچ خطرناک مطلع نموده و باعث حفظ جان راننده و سرنشینان شود . یک بشکه ترافیکی با کیفیت بالا و یا یک نیوجرسی با کیفیت میتواند مانع از سقوط ماشین به ته دره شده و باعث نجات جان هموطنانمان شود.

قیمت بشکه ترافیکی

اگر به دنبال خرید انواع بشکه ترافیکی در انواع مدل ها و انواع متریال متنوع هستید می توانید به سایت ایمن ترافیک کالا مراجعه نمایید و برای اطلاع از قیمت انواع بشکه و نیوجرسی  می توانید با شماره هایی که در سایت قرار داده شده است تماس برقرار نمایید.

فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده