» ضربه گیر خودرو و محافظ ستون پارکینگ چیست؟

 ضربه گیر خودرو و محافظ ستون پارکینگ خودرو جزء تجهیزات ایمنی پارکینگ در ایمن ترافیک کالابه عرضه میرسد. در نمونه های لاستیکی برای دور ستون های پارکینگ و دیوار پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرد. این ضربه گیر ها نقش بسزایی در کاهش و به صفر رساندن آسیب های احتمالی در اثر برخورد خودرو با ستون پارکینگ ها خواهند داشت.

این وسیله در واقع به عنوان یکی از لوازم ضروری جهت افزایش ایمنی پارکینگ ها مورد توجه قرار گرفته است و در تمام ساختمان های مسکونی و تجاری و دیگر پارکینگ ها مورد نیاز می باشد. البته نا گفته نماند کاربرد ضربه گیر خودرو فقط در پارکینگ ها محدود نمی شود. بلکه از این ضربه گیر ها در مهد کودک ها جهت پیشگری از آسیب به کودکان و همچنین در بیمارستان ها برای ایجاد محیطی ایمن در هنگام حمل برانکارد نیز استفاده می شود.

ویژگی های محافظ ستون پارکینگ و ضربه گیر خودرو

این ضربه گیرها متناسب با کاربرد هایی که دارند از ویژگی های متنوعی برخوردار هستند که در ادامه به ذکر بعضی از مهمترین ویژگی ها می پردازیم :


گارد ستون لاستیکی

ضربه گیر خودرو را با نام های دیگری مانند گارد ستون، محافظ ستون، گارد کرنر نیز می شناسند. این محصولات با هر نام و برندی همگی با هدف ایجاد محیطی امن در پارکینگ ها و محافظت از خودرو هنگام برخورد به لبه ستون ها تولید و عرضه شده اند. در این میان گارد ستون لاستیکی از محبوبیت بالایی برخوردار است و مزایای متنوعی را دارد. از مزایای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:


انواع ضربه گیر خودرو

انواع ضربه گیر خودرو را می توان به موارد زیر تقسیم بندی کرد که هر یک کاربرد های خاص خود را دارند و با توجه به محل نصب انتخاب می شوند:


جلوگیری از افتادگی شبرنگ از روی محافظ ستون پارکینگ

عدم توجه به نکات زیر می تواند منجر به جداشدن و افتادن شبرنگ از روی ضربه گیر بعد از نصب شود:


خرید ضربه گیر خودرو و محافظ ستون پارکینگ

این محصولات را می توانید به سادگی از طریق سایتی که به ارائه تجهیزات ترافیکی و پارکینگ می پردازد خریداری نماید. تحقیق و بررسی مبانی فروش مختلف و انتخاب مرکزی که محصولات با کیفیت و قیمت مناسب دارد می تواند در نهایت یک خرید معقول و لذت بخش را برای شما به ارمغان بیاورد. همچنین خرید آنلاین محافظ ستون پارکینگ می تواند شما را در صرفه جویی در زمان و هزینه حمایت نماید . علاوه بر آن ارتباط با کارشناسان فروش به صورت آنلاین امکان انتخاب بهینه ضربه گیر متناسب با کاربرد آن را به شما خواهد داد.


قیمت ضربه گیر خودرو و محافظ ستون پارکینگ

قیمت این محصولات متناسب با اندازه، کیفیت و همچنین نوع شبرنگ آن ها تعیین می شود. از آنجایی که ستون ها ابعاد متفاوتی دارند. بنابر این برای تعیین قیمت نهایی باید ابعاد ستون برای نصب ضربه گیر را مشخص نموده و سپس با توجه به ابعاد تعیین شده و میزان مرغوبیت کالا و نوع محصول می توان قیمت نهایی را تخمین زد. انتخاب یک سایت معتبر که مرکز عرضه مستقیم این گونه تجهیزات باشد می تواند قیمت های مناسب تری را به شما ارائه دهد. برای همین موضوع میتوانید به سایت ایمن ترافیک کالا سر بزنید و با کارشناسان تماس بگیرید.


آخرین مطالب این وبلاگساخت وبلاگساخت وبلاگساخت وبلاگ رایگان
آموزش آشپزی سبزینهآموزش آشپزی سبزینهطرز تهیه جدیدترین دسر ها ، غذاهای ایرانی و خارجی
راز اعداد جفتراز اعداد جفتراز اعداد رند ، اعداد فرشتگان
تعمیر پکیج در شیرازتعمیر پکیج در شیرازتعمیر برد پکیج در شیراز  ساخت وبلاگ